Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3122. oldal

49 M Ft
(48 E Ft/m2)
- | 1011 m2 |  
2009 Pilisszentlászló
5.5 M Ft
(204 E Ft/m2)
- | 27 m2 |  
2000 Szentendre
22.9 M Ft
(29 E Ft/m2)
- | 801 m2 |  
2016 Leányfalu
230 M Ft
(380 E Ft/m2)
Ház | 605 m2 | 4 szoba
2000 Szentendre
125 M Ft
(205 E Ft/m2)
Ház | 609 m2 | 4 szoba
2000 Szentendre
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
89.9 M Ft
(135 E Ft/m2)
Ház | 665 m2 | 5 szoba
2519 Piliscsév
35 M Ft
(126 E Ft/m2)
- | 277 m2 |  
2517 Kesztölc
239.9 M Ft
(674 E Ft/m2)
Ház | 356 m2 | 4 szoba
1037 Budapest
207.9 M Ft
(597 E Ft/m2)
Ház | 348 m2 | 4 szoba
1037 Budapest
127 M Ft
(168 E Ft/m2)
Ház | 755 m2 | 4 szoba
2030 Érd
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!