Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3120. oldal

24 M Ft
(85 E Ft/m2)
Ház | 283 m2 | 3 szoba
3104 Salgótarján
11.5 M Ft
(225 E Ft/m2)
Lakás | 51 m2 | 2 szoba
3104 Salgótarján
21.9 M Ft
(68 E Ft/m2)
Ház | 323 m2 | 3 szoba
3070 Bátonyterenye
27.9 M Ft
(423 E Ft/m2)
Lakás | 66 m2 | 3 szoba
8700 Marcali, Azonnal költözhető fö..
69.9 M Ft
(61 E Ft/m2)
Ház | 1137 m2 | 5 szoba
8700 Marcali, Modern családi ház
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
37.9 M Ft
(29 E Ft/m2)
Ház | 1286 m2 | 3 szoba
8707 Pusztakovácsi, A nyugalom szig..
60 M Ft
(54 E Ft/m2)
Ház | 1118 m2 | 5 szoba
2253 Tápióság
222 M Ft
(239 E Ft/m2)
Ház | 927 m2 | 4 szoba
2111 Szada
95 M Ft
(136 E Ft/m2)
Ház | 698 m2 | 3 szoba
2111 Szada
58 M Ft
(165 E Ft/m2)
Ház | 352 m2 | 4 szoba
2243 Kóka
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!