Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3124. oldal

32.9 M Ft
(68 E Ft/m2)
Ház | 485 m2 | 6 szoba
7711 Bár
92 M Ft
(71 E Ft/m2)
- | 1300 m2 |  
2132 Göd
19.9 M Ft
(32 E Ft/m2)
- | 626 m2 |  
3778 Varbó
32 M Ft
(780 E Ft/m2)
Lakás | 41 m2 | 2 szoba
7400 Kaposvár
58 M Ft
(73 E Ft/m2)
Ház | 796 m2 | 7 szoba
4080 Hajdúnánás
16.9 M Ft
(30 E Ft/m2)
Ház | 560 m2 | 2 szoba
8834 Murakeresztúr
59 M Ft
(73 E Ft/m2)
Ház | 804 m2 | 2 szoba
2234 Maglód
59.9 M Ft
(881 E Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 3 szoba
1108 Budapest
89 M Ft
(937 E Ft/m2)
Lakás | 95 m2 | 4 szoba
7625 Pécs
115 M Ft
(157 E Ft/m2)
Ház | 731 m2 | 7 szoba
2111 Szada
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!