Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3126. oldal

84.9 M Ft
(638 E Ft/m2)
Lakás | 133 m2 | 4 szoba
7400 Kaposvár
67 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 44 m2 | 2 szoba
1131 Budapest
25.4 M Ft
(446 E Ft/m2)
Lakás | 57 m2 | 2 szoba
6500 Baja
62.9 M Ft
(786 E Ft/m2)
Lakás | 80 m2 | 5 szoba
6000 Kecskemét
950 E Ft /hó
Ház | 540 m2 | 3 szoba
2000 Szentendre
41.5 M Ft
(51 E Ft/m2)
Ház | 821 m2 | 4 szoba
6521 Vaskút
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
23.9 M Ft
(488 E Ft/m2)
Lakás | 49 m2 | 2 szoba
7629 Pécs
84.5 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 65 m2 | 3 szoba
1066 Budapest
44.9 M Ft
(81 E Ft/m2)
Ház | 556 m2 | 3 szoba
2365 Inárcs
44.9 M Ft
(139 E Ft/m2)
Ház | 323 m2 | 2 szoba
4034 Debrecen
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!