Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3119. oldal

11.9 M Ft
(137 E Ft/m2)
Ház | 87 m2 | 1 szoba
6800 Hódmezővásárhely
9.5 M Ft
(36 E Ft/m2)
Ház | 267 m2 | 3 szoba
3121 Somoskőújfalu
12.4 M Ft
(230 E Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 2 szoba
3104 Salgótarján
100 E Ft /hó
Lakás | 56 m2 | 3 szoba
3580 Tiszaújváros
60 E Ft /hó
Ház | 515 m2 | 5 szoba
3580 Tiszaújváros
49.5 M Ft
(619 E Ft/m2)
Lakás | 80 m2 | 3 szoba
3580 Tiszaújváros
66 M Ft
(122 E Ft/m2)
Ház | 539 m2 | 3 szoba
3170 Szécsény
15 M Ft
(52 E Ft/m2)
Ház | 290 m2 | 1 szoba
2660 Balassagyarmat
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
11.9 M Ft
(22 E Ft/m2)
Ház | 531 m2 | 2 szoba
3078 Bátonyterenye
25.5 M Ft
(33 E Ft/m2)
Ház | 773 m2 | 5 szoba
3184 Mihálygerge
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!