Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2689. oldal

269.8 M Ft
(330 E Ft/m2)
Ház | 817 m2 | 8 szoba
2463 Tordas
79.9 M Ft
(375 E Ft/m2)
Ház | 213 m2 | 3 szoba
1205 Budapest
159.9 M Ft
(391 E Ft/m2)
Ház | 409 m2 | 4 szoba
2463 Tordas
10.5 M Ft
(191 E Ft/m2)
Lakás | 55 m2 | 2 szoba
7100 Szekszárd
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
41.8 M Ft
(171 E Ft/m2)
Ház | 245 m2 | 3 szoba
3300 Eger
85 M Ft
(192 E Ft/m2)
Ház | 442 m2 | 7 szoba
8617 Kőröshegy
127.7 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 3 szoba
1066 Budapest
140 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 87 m2 | 4 szoba
1072 Budapest
250 M Ft
(353 E Ft/m2)
Ház | 708 m2 | 4 szoba
2330 Dunaharaszti
89.9 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 55 m2 | 2 szoba
1135 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!