Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2688. oldal

Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
57 M Ft
(633 E Ft/m2)
Ház | 90 m2 | 2 szoba
2085 Pilisvörösvár, Pilisvörösvár, ..
59 M Ft
(68 E Ft/m2)
- | 870 m2 |  
2084 Pilisszentiván
57 M Ft
(154 E Ft/m2)
Ház | 369 m2 | 2 szoba
2085 Pilisvörösvár
77.9 M Ft
(158 E Ft/m2)
Ház | 494 m2 | 3 szoba
2475 Kápolnásnyék
144.9 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 110 m2 | 3 szoba
1094 Budapest
49.9 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 49 m2 | 2 szoba
1214 Budapest
29.9 M Ft
(80 E Ft/m2)
Ház | 372 m2 | 2 szoba
8191 Öskü
50 M Ft
(862 E Ft/m2)
Lakás | 58 m2 | 3 szoba
7100 Szekszárd
19.9 M Ft
(7 E Ft/m2)
Ház | 3009 m2 | 4 szoba
6522 Gara
159.9 M Ft
(396 E Ft/m2)
Ház | 404 m2 | 4 szoba
2463 Tordas
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!