Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2685. oldal

164.9 M Ft
(348 E Ft/m2)
- | 474 m2 |  
4283 Létavértes
600 E Ft /hó
- | 150 m2 |  
1135 Budapest
104.9 M Ft
(937 E Ft/m2)
Lakás | 112 m2 | 3 szoba
1078 Budapest, István utca
89.9 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 2 szoba
1072 Budapest, Rákóczi út
189 M Ft
(984 E Ft/m2)
- | 192 m2 |  
1131 Budapest, Vőlegény utca
139 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Ház | 92 m2 | 4 szoba
1047 Budapest, Újpest
119.9 M Ft
(271 E Ft/m2)
Ház | 443 m2 | 3 szoba
1161 Budapest, Rákosszentmihály
64.5 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 46 m2 | 2 szoba
1043 Budapest, Pozsonyi utca
99.9 M Ft
(341 E Ft/m2)
Ház | 293 m2 | 2 szoba
1039 Budapest, Csillaghegy
74 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 73 m2 | 2 szoba
2600 Vác, Vác
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!