Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2687. oldal

72 M Ft
(131 E Ft/m2)
Ház | 551 m2 | 3 szoba
8654 Ságvár
799 M Ft
(8 E Ft/m2)
- | 104900 m2 |  
2364 Ócsa
74.9 M Ft
(145 E Ft/m2)
Ház | 518 m2 | 3 szoba
2370 Dabas
59 M Ft
(64 E Ft/m2)
Ház | 926 m2 | 1 szoba
2370 Dabas
58.9 M Ft
(157 E Ft/m2)
Ház | 375 m2 | 2 szoba
1238 Budapest
65 M Ft
(81 E Ft/m2)
- | 806 m2 |  
8242 Balatonudvari
49.9 M Ft
(105 E Ft/m2)
Ház | 476 m2 | 5 szoba
2336 Dunavarsány
59 M Ft
(68 E Ft/m2)
- | 870 m2 |  
2084 Pilisszentiván
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
59 M Ft
(68 E Ft/m2)
- | 870 m2 |  
2084 Pilisszentiván, Pilisszentiván..
59 M Ft
(68 E Ft/m2)
- | 870 m2 |  
2084 Pilisszentiván
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!