Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3154. oldal

Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
59.9 M Ft
(631 E Ft/m2)
Ház | 95 m2 | 2 szoba
1153 Budapest, Rákospalota
109.9 M Ft
(375 E Ft/m2)
Ház | 293 m2 | 2 szoba
1039 Budapest, Csillaghegy
330 E Ft /hó
Lakás | 93 m2 | 4 szoba
1041 Budapest, Újpest
59.6 M Ft
(851 E Ft/m2)
Lakás | 70 m2 | 3 szoba
1203 Budapest, Erzsébetfalva
259 M Ft
(290 E Ft/m2)
Ház | 894 m2 | 8 szoba
1112 Budapest, Péterhegy
66.9 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 55 m2 | 2 szoba
1046 Budapest, Újpest
34.9 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 23 m2 | 1 szoba
1045 Budapest, Újpest
79.9 M Ft
(197 E Ft/m2)
Ház | 406 m2 | 3 szoba
2013 Pomáz, Pomáz
104.9 M Ft
(273 E Ft/m2)
Ház | 384 m2 | 4 szoba
2083 Solymár, Solymár
70 M Ft
(946 E Ft/m2)
Lakás | 74 m2 | 2 szoba
1073 Budapest, Erzsébet körút
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!