Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3157. oldal

73 M Ft
(175 E Ft/m2)
Ház | 416 m2 | 4 szoba
1044 Budapest, Újpest
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
145 M Ft
(288 E Ft/m2)
Ház | 504 m2 | 7 szoba
1044 Budapest, Újpest
49.9 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 36 m2 | 1 szoba
1033 Budapest, Óbuda
79 M Ft
(181 E Ft/m2)
Ház | 437 m2 | 5 szoba
2131 Göd, Göd
49.9 M Ft
(126 E Ft/m2)
- | 396 m2 |  
1158 Budapest, Adria utca
350 M Ft
(413 E Ft/m2)
Ház | 847 m2 | 7 szoba
1161 Budapest, Rákosszentmihály
64.9 M Ft
(832 E Ft/m2)
Lakás | 78 m2 | 3 szoba
1102 Budapest, Ligettelek
54.9 M Ft
(73 E Ft/m2)
Ház | 752 m2 | 5 szoba
2030 Érd, Jolán utca
81.9 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 74 m2 | 4 szoba
1048 Budapest, Káposztásmegyer
99 M Ft
(130 E Ft/m2)
Ház | 764 m2 | 8 szoba
1158 Budapest, Pestújhely
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!