Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3151. oldal

129.9 M Ft
(221 E Ft/m2)
Ház | 589 m2 | 5 szoba
4034 Debrecen
11 M Ft
(550 E Ft/m2)
- | 20 m2 |  
4030 Debrecen
115 M Ft
(376 E Ft/m2)
Ház | 306 m2 | 4 szoba
4225 Debrecen
18.9 M Ft
(20 E Ft/m2)
- | 955 m2 |  
4271 Mikepércs
6.5 M Ft
(6 E Ft/m2)
Ház | 1113 m2 | 2 szoba
4286 Bagamér
79.5 M Ft
(245 E Ft/m2)
Ház | 325 m2 | 4 szoba
4225 Debrecen
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
301.4 M Ft
(1.7 M Ft/m2)
- | 179 m2 |  
1073 Budapest
239 M Ft
(598 E Ft/m2)
Ház | 400 m2 | 4 szoba
8000 Székesfehérvár
51.9 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 41 m2 | 2 szoba
2483 Gárdony
75 M Ft
(620 E Ft/m2)
Lakás | 121 m2 | 4 szoba
8000 Székesfehérvár
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!