Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3111. oldal

Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
79.9 M Ft
(193 E Ft/m2)
Ház | 415 m2 | 7 szoba
2738 Cegléd, Cegléd
79 M Ft
(20 E Ft/m2)
Ház | 4008 m2 | 5 szoba
8854 Őrtilos, Őrtilos Kossuth
99.5 M Ft
(179 E Ft/m2)
Ház | 556 m2 | 3 szoba
9099 Pér, Pér
55 M Ft
(119 E Ft/m2)
Ház | 463 m2 | 2 szoba
6791 Szeged, Szeged Subasa
48 M Ft
(23 E Ft/m2)
Ház | 2080 m2 | 2 szoba
2300 Ráckeve, Ráckeve Vizmű
11 M Ft
(14 E Ft/m2)
Ház | 779 m2 | 2 szoba
7098 Magyarkeszi, Magyarkeszi Falu ..
33.9 M Ft
(9 E Ft/m2)
Ház | 3600 m2 | 4 szoba
8858 Porrogszentkirály, Porrogszent..
30 M Ft
(59 E Ft/m2)
- | 505 m2 |  
2015 Szigetmonostor, Szigetmonostor..
110 E Ft /hó
- | 35 m2 |  
2800 Tatabánya
36 M Ft
(643 E Ft/m2)
Lakás | 56 m2 | 2 szoba
2800 Tatabánya
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!