Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3109. oldal

34.9 M Ft
(142 E Ft/m2)
Ház | 245 m2 | 2 szoba
2036 Érd, Érd Éva utca
62 M Ft
(220 E Ft/m2)
Ház | 282 m2 | 5 szoba
8991 Teskánd, Teskánd Vorhotai
169 M Ft
(192 E Ft/m2)
Ház | 879 m2 | 4 szoba
2100 Gödöllő, Gödöllő Haraszt Táncs..
79.9 M Ft
(155 E Ft/m2)
Ház | 514 m2 | 5 szoba
8991 Teskánd, Teskánd
1500 M Ft
(272 E Ft/m2)
Ház | 5507 m2 | 16 szoba
2013 Pomáz, Pomáz Liszenkó
15.5 M Ft
(31 E Ft/m2)
Ház | 499 m2 | 3 szoba
9943 Kondorfa, Kondorfa
57.2 M Ft
(529 E Ft/m2)
- | 108 m2 |  
8991 Teskánd, Teskánd Petőfi
43.5 M Ft
(41 E Ft/m2)
Ház | 1053 m2 | 5 szoba
9721 Gencsapáti, Gencsapáti
52.9 M Ft
(175 E Ft/m2)
Ház | 302 m2 | 3 szoba
5700 Gyula, Gyula Újváros Halmos Bé..
127.5 M Ft
(917 E Ft/m2)
Lakás | 139 m2 | 7 szoba
1188 Budapest, Budapest XVIII. Cso..
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!