Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3110. oldal

62.5 M Ft
(202 E Ft/m2)
Ház | 310 m2 | 4 szoba
5700 Gyula, Gyula Újváros Kálvin ut..
78.9 M Ft
(171 E Ft/m2)
Ház | 461 m2 | 6 szoba
8900 Zalaegerszeg, Zalaegerszeg Olá..
100 M Ft
(649 E Ft/m2)
Ház | 154 m2 | 2 szoba
8230 Balatonfüred, Balatonfüred Óvá..
54.9 M Ft
(47 E Ft/m2)
Ház | 1172 m2 | 5 szoba
3994 Pálháza, Pálháza Dózsa György..
17 M Ft
(30 E Ft/m2)
Ház | 566 m2 | 4 szoba
3347 Balaton, Balaton Sport
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
79 M Ft
(124 E Ft/m2)
Ház | 636 m2 | 5 szoba
9919 Csákánydoroszló, Csákánydorosz..
69 M Ft
(863 E Ft/m2)
- | 80 m2 |  
6645 Felgyő, Felgyő I. kerület Tan..
32.9 M Ft
(157 E Ft/m2)
- | 210 m2 |  
6230 Soltvadkert, Soltvadkert
46 M Ft
(34 E Ft/m2)
Ház | 1340 m2 | 3 szoba
8133 Mezőszentgyörgy, Mezőszentgyör..
77 M Ft
(121 E Ft/m2)
Ház | 638 m2 | 3 szoba
2143 Kistarcsa, Kistarcsa Dózsa Gö..
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!