Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3076. oldal

Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
95 M Ft
(2.1 M Ft/m2)
Lakás | 46 m2 | 2 szoba
1029 Budapest
6.7 M Ft
(16 E Ft/m2)
- | 431 m2 |  
2747 Törtel
99.8 M Ft
(67 E Ft/m2)
- | 1497 m2 |  
8229 Paloznak
49.9 M Ft
(123 E Ft/m2)
Ház | 405 m2 | 5 szoba
6900 Makó
150 E Ft /hó
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
4400 Nyíregyháza
29.9 M Ft
(60 E Ft/m2)
Ház | 497 m2 | 2 szoba
8709 Marcali
50 M Ft
(54 E Ft/m2)
Ház | 928 m2 | 4 szoba
2509 Esztergom
25 M Ft
(149 E Ft/m2)
Ház | 168 m2 | 2 szoba
8800 Nagykanizsa
299 E Ft /hó
Lakás | 57 m2 | 2 szoba
1023 Budapest
200 E Ft /hó
Lakás | 25 m2 | 1 szoba
1076 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!