Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3074. oldal

2.9 M Ft /hó
- | 1590 m2 |  
2120 Dunakeszi
6.3 M Ft /hó
- | 3470 m2 |  
2120 Dunakeszi
8.8 M Ft /hó
- | 4840 m2 |  
2120 Dunakeszi
22.5 M Ft
(106 E Ft/m2)
Ház | 213 m2 | 3 szoba
2750 Nagykőrös
19.5 M Ft
(76 E Ft/m2)
Ház | 257 m2 | 4 szoba
8798 Zalabér
60 M Ft
(78 E Ft/m2)
Ház | 774 m2 | 5 szoba
7634 Pécs
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
82.9 M Ft
(402 E Ft/m2)
Ház | 206 m2 | 4 szoba
2315 Szigethalom
65 M Ft
(157 E Ft/m2)
Ház | 414 m2 | 5 szoba
9177 Ásványráró
84.5 M Ft
(239 E Ft/m2)
Ház | 353 m2 | 4 szoba
9171 Győrújfalu
94.5 M Ft
(187 E Ft/m2)
Ház | 506 m2 | 4 szoba
9171 Győrújfalu
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!