Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3075. oldal

28.9 M Ft
(32 E Ft/m2)
Ház | 898 m2 | 4 szoba
9113 Koroncó
7.9 M Ft /hó
- | 1720 m2 |  
8000 Székesfehérvár
99 M Ft
(139 E Ft/m2)
Ház | 713 m2 | 5 szoba
2162 Őrbottyán
109 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 62 m2 | 3 szoba
1039 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
19.7 M Ft
(728 E Ft/m2)
Lakás | 27 m2 | 1 szoba
7626 Pécs
44 M Ft
(815 E Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 2 szoba
1154 Budapest
122.9 M Ft
(267 E Ft/m2)
Ház | 461 m2 | 4 szoba
1104 Budapest
64.9 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 46 m2 | 1 szoba
1133 Budapest
189.9 M Ft
(2.3 M Ft/m2)
Lakás | 84 m2 | 4 szoba
1047 Budapest
14.9 M Ft
(43 E Ft/m2)
- | 348 m2 |  
6347 Érsekcsanád
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!