Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2748. oldal

498 M Ft
(406 E Ft/m2)
- | 1228 m2 |  
1095 Budapest
62.5 M Ft
(86 E Ft/m2)
Ház | 730 m2 | 7 szoba
2017 Pócsmegyer
80.9 M Ft
(770 E Ft/m2)
Lakás | 105 m2 | 5 szoba
8200 Veszprém
409.9 M Ft
(48 E Ft/m2)
- | 8518 m2 |  
1191 Budapest
409.9 M Ft
(48 E Ft/m2)
- | 8518 m2 |  
1191 Budapest
290 M Ft
(393 E Ft/m2)
Ház | 737 m2 | 8 szoba
2143 Kistarcsa
19.9 M Ft
(153 E Ft/m2)
Ház | 130 m2 | 2 szoba
4224 Hajdúböszörmény
250 E Ft /hó
Lakás | 68 m2 | 3 szoba
4024 Debrecen
96.9 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 61 m2 | 3 szoba
1067 Budapest
19.9 M Ft
(34 E Ft/m2)
Ház | 586 m2 | 3 szoba
4220 Hajdúböszörmény
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!