Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2747. oldal

71.9 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 56 m2 | 2 szoba
1146 Budapest
24 M Ft
(51 E Ft/m2)
Ház | 474 m2 | 2 szoba
2181 Iklad
12.8 M Ft
(16 E Ft/m2)
Ház | 811 m2 | 2 szoba
3587 Tiszapalkonya
30 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 30 m2 | 1 szoba
1151 Budapest
59.9 M Ft
(101 E Ft/m2)
Ház | 596 m2 | 5 szoba
2116 Zsámbok
77.9 M Ft
(135 E Ft/m2)
Ház | 575 m2 | 5 szoba
2023 Dunabogdány
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
65 M Ft
(187 E Ft/m2)
Ház | 347 m2 | 4 szoba
2241 Sülysáp
49 M Ft
(70 E Ft/m2)
- | 697 m2 |  
2112 Veresegyház
240 M Ft
(444 E Ft/m2)
Ház | 540 m2 | 3 szoba
2000 Szentendre
8 M Ft
(16 E Ft/m2)
Ház | 516 m2 | 3 szoba
6440 Jánoshalma
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!