Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2746. oldal

160 M Ft
(369 E Ft/m2)
Ház | 434 m2 | 6 szoba
1205 Budapest
297 M Ft
(518 E Ft/m2)
Ház | 573 m2 | 8 szoba
1028 Budapest
110 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 90 m2 | 4 szoba
1053 Budapest, Ferenczy István utca
79 M Ft
(832 E Ft/m2)
Lakás | 95 m2 | 2 szoba
6000 Kecskemét
48 M Ft
(857 E Ft/m2)
Lakás | 56 m2 | 3 szoba
8000 Székesfehérvár
84 M Ft
(156 E Ft/m2)
- | 538 m2 |  
1028 Budapest
37.9 M Ft
(653 E Ft/m2)
Lakás | 58 m2 | 3 szoba
2400 Dunaújváros
107 M Ft
(143 E Ft/m2)
Ház | 747 m2 | 4 szoba
6034 Helvécia
25 M Ft
(86 E Ft/m2)
Ház | 290 m2 | 3 szoba
2455 Beloiannisz
24 M Ft
(51 E Ft/m2)
Ház | 474 m2 | 2 szoba
2181 Iklad
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!