Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2640. oldal

79.9 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 45 m2 | 2 szoba
1149 Budapest
94.9 M Ft
(106 E Ft/m2)
Ház | 894 m2 | 4 szoba
9011 Győr
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
35 M Ft
(56 E Ft/m2)
Ház | 625 m2 | 2 szoba
7831 Pellérd
49.9 M Ft
(960 E Ft/m2)
Lakás | 52 m2 | 2 szoba
1082 Budapest
199.9 M Ft
(647 E Ft/m2)
- | 309 m2 |  
8700 Marcali
155 E Ft /hó
Lakás | 35 m2 | 1 szoba
7626 Pécs
320 M Ft
(314 E Ft/m2)
- | 1020 m2 |  
1121 Budapest
499 M Ft
(762 E Ft/m2)
- | 655 m2 |  
1076 Budapest
61 M Ft
(36 E Ft/m2)
Ház | 1680 m2 | 4 szoba
8619 Pusztaszemes
169.9 M Ft
(215 E Ft/m2)
- | 792 m2 |  
2760 Nagykáta
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!