Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2643. oldal

82 M Ft
(52 E Ft/m2)
Ház | 1592 m2 | 2 szoba
2161 Csomád
245 M Ft
(445 E Ft/m2)
Ház | 550 m2 | 4 szoba
2000 Szentendre
26.2 M Ft
(30 E Ft/m2)
- | 870 m2 |  
2022 Tahitótfalu
560 E Ft /hó
Lakás | 97 m2 | 4 szoba
1031 Budapest
79.9 M Ft
(437 E Ft/m2)
Ház | 183 m2 | 4 szoba
1039 Budapest
80 M Ft
(204 E Ft/m2)
Ház | 393 m2 | 4 szoba
2119 Pécel
320 M Ft
(347 E Ft/m2)
- | 922 m2 |  
9934 Hegyhátszentjakab
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
1.4 M Ft /hó
- | 330 m2 |  
1144 Budapest
39.9 M Ft
(614 E Ft/m2)
Lakás | 65 m2 | 2 szoba
7400 Kaposvár
32 M Ft
(41 E Ft/m2)
Ház | 782 m2 | 2 szoba
2252 Tóalmás
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!