Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2637. oldal

13 M Ft
(19 E Ft/m2)
Ház | 681 m2 | 2 szoba
3263 Domoszló
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
11.3 M Ft
(14 E Ft/m2)
Ház | 813 m2 | 1 szoba
2711 Tápiószentmárton
149 M Ft
(2.4 M Ft/m2)
Lakás | 62 m2 | 3 szoba
8360 Keszthely
88.9 M Ft
(61 E Ft/m2)
Ház | 1446 m2 | 3 szoba
8263 Badacsonytördemic
89.9 M Ft
(237 E Ft/m2)
- | 379 m2 |  
8252 Balatonszepezd
37 M Ft
(398 E Ft/m2)
- | 93 m2 |  
2730 Albertirsa
59.9 M Ft
(260 E Ft/m2)
Ház | 230 m2 | 4 szoba
8258 Badacsonytomaj
149 M Ft
(510 E Ft/m2)
Ház | 292 m2 | 5 szoba
2120 Dunakeszi
149 M Ft
(192 E Ft/m2)
Ház | 778 m2 | 4 szoba
9011 Győr
45 M Ft
(102 E Ft/m2)
Ház | 442 m2 | 2 szoba
8181 Berhida
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!