Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3019. oldal

70 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 44 m2 | 3 szoba
8640 Fonyód
29.9 M Ft
(129 E Ft/m2)
- | 232 m2 |  
6900 Makó
84.5 M Ft
(176 E Ft/m2)
Ház | 481 m2 | 5 szoba
8700 Marcali
32.8 M Ft
(166 E Ft/m2)
Ház | 197 m2 | 3 szoba
6500 Baja
20.9 M Ft
(13 E Ft/m2)
- | 1644 m2 |  
8308 Zalahaláp
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
54.9 M Ft
(202 E Ft/m2)
- | 272 m2 |  
6900 Makó
25.9 M Ft
(43 E Ft/m2)
Ház | 597 m2 | 3 szoba
5052 Újszász
269 M Ft
(373 E Ft/m2)
Ház | 722 m2 | 9 szoba
2225 Üllő
13.9 M Ft
(9 E Ft/m2)
Ház | 1468 m2 | 2 szoba
4461 Nyírtelek
148 M Ft
(25 E Ft/m2)
- | 5920 m2 |  
4432 Nyíregyháza
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!