Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 3017. oldal

195 M Ft
(382 E Ft/m2)
Ház | 511 m2 | 7 szoba
2151 Fót
269 M Ft
(249 E Ft/m2)
- | 1080 m2 |  
8230 Balatonfüred
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
230 E Ft /hó
- | 40 m2 |  
2120 Dunakeszi
180 E Ft /hó
Lakás | 26 m2 | 1 szoba
1089 Budapest
27.9 M Ft
(526 E Ft/m2)
Lakás | 53 m2 | 2 szoba
7100 Szekszárd
64 M Ft
(150 E Ft/m2)
Ház | 426 m2 | 4 szoba
7030 Paks
3 M Ft
(11 E Ft/m2)
Ház | 281 m2 | 2 szoba
7191 Hőgyész
58.5 M Ft
(141 E Ft/m2)
Ház | 415 m2 | 3 szoba
8330 Sümeg
25.9 M Ft
(518 E Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
8784 Kehidakustány
29.9 M Ft
(129 E Ft/m2)
- | 232 m2 |  
6900 Makó
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!