Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2971. oldal

10 M Ft
(2 E Ft/m2)
Ház | 4574 m2 | 2 szoba
8745 Kerecseny
155 M Ft
(443 E Ft/m2)
- | 350 m2 |  
3200 Gyöngyös
32.4 M Ft
(78 E Ft/m2)
Ház | 414 m2 | 3 szoba
2113 Erdőkertes
133 E Ft /hó
Lakás | 37 m2 | 1 szoba
3200 Gyöngyös
125.8 M Ft
(2 M Ft/m2)
Lakás | 64 m2 | 3 szoba
1134 Budapest
48.9 M Ft
(679 E Ft/m2)
Lakás | 72 m2 | 3 szoba
2700 Cegléd
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
218 M Ft
(120 E Ft/m2)
Ház | 1813 m2 | 5 szoba
2194 Tura
195 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 105 m2 | 4 szoba
1066 Budapest
52.9 M Ft
(687 E Ft/m2)
Lakás | 77 m2 | 3 szoba
8800 Nagykanizsa
15 M Ft
(3 E Ft/m2)
- | 5556 m2 |  
8100 Várpalota
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!