Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2968. oldal

64.9 M Ft
(110 E Ft/m2)
Ház | 592 m2 | 5 szoba
8454 Nyirád
73.9 M Ft
(146 E Ft/m2)
Ház | 507 m2 | 4 szoba
9721 Gencsapáti
71.9 M Ft
(2 M Ft/m2)
Lakás | 36 m2 | 1 szoba
1117 Budapest
120 E Ft /hó
Ház | 383 m2 | 3 szoba
7030 Paks
99 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 79 m2 | 3 szoba
1111 Budapest
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
110 M Ft
(393 E Ft/m2)
- | 280 m2 |  
8649 Balatonberény
36.5 M Ft
(96 E Ft/m2)
Ház | 382 m2 | 3 szoba
8500 Pápa
29.9 M Ft
(62 E Ft/m2)
Ház | 481 m2 | 2 szoba
8582 Farkasgyepű
320 M Ft
(305 E Ft/m2)
- | 1050 m2 |  
2740 Abony
197.8 M Ft
(13 E Ft/m2)
- | 15578 m2 |  
1203 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!