Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2950. oldal

99 M Ft
(271 E Ft/m2)
Ház | 365 m2 | 6 szoba
9900 Körmend
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
234.9 M Ft
(371 E Ft/m2)
Ház | 633 m2 | 6 szoba
1165 Budapest
69.9 M Ft
(185 E Ft/m2)
Ház | 377 m2 | 4 szoba
2234 Maglód
78.9 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 71 m2 | 2 szoba
4024 Debrecen
20.5 M Ft
(47 E Ft/m2)
- | 435 m2 |  
9726 Velem, Velemben panorámás nyar..
9.9 M Ft
(18 E Ft/m2)
Ház | 550 m2 | 2 szoba
9737 Bük, Bükfürdőtől 9 km-re paras..
73.9 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 73 m2 | 3 szoba
4031 Debrecen
54.9 M Ft
(106 E Ft/m2)
Ház | 520 m2 | 4 szoba
9737 Bük, Büktől 6 km-re kiváló áll..
59 M Ft
(54 E Ft/m2)
Ház | 1085 m2 | 3 szoba
2898 Kocs
73.9 M Ft
(520 E Ft/m2)
Ház | 142 m2 | 4 szoba
2030 Érd
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!