Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2948. oldal

62.5 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 51 m2 | 3 szoba
2040 Budaörs
2.7 M Ft
(5 E Ft/m2)
- | 552 m2 |  
7132 Bogyiszló
29.9 M Ft
(525 E Ft/m2)
Lakás | 57 m2 | 2 szoba
7626 Pécs
56.9 M Ft
(231 E Ft/m2)
Ház | 246 m2 | 3 szoba
2000 Szentendre
136 M Ft
(218 E Ft/m2)
Ház | 624 m2 | 3 szoba
8220 Balatonalmádi
95 M Ft
(461 E Ft/m2)
Ház | 206 m2 | 3 szoba
1038 Budapest
120 M Ft
(175 E Ft/m2)
Ház | 686 m2 | 7 szoba
2330 Dunaharaszti
12 M Ft
(17 E Ft/m2)
- | 725 m2 |  
1172 Budapest
39.9 M Ft
(55 E Ft/m2)
- | 731 m2 |  
8647 Balatonmáriafürdő
24 M Ft
(17 E Ft/m2)
- | 1450 m2 |  
1172 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!