Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2925. oldal

69.9 M Ft
(2.3 M Ft/m2)
Lakás | 30 m2 | 1 szoba
1084 Budapest
36 M Ft
(53 E Ft/m2)
Ház | 673 m2 | 4 szoba
2377 Örkény
238 M Ft
(850 E Ft/m2)
Lakás | 280 m2 | 5 szoba
1164 Budapest
57 M Ft
(155 E Ft/m2)
Ház | 367 m2 | 2 szoba
2085 Pilisvörösvár, Pilisvörösvár, ..
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
69.9 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 56 m2 | 2 szoba
1034 Budapest
110 M Ft
(2.2 M Ft/m2)
Lakás | 49 m2 | 2 szoba
1097 Budapest
38.9 M Ft
(905 E Ft/m2)
Lakás | 43 m2 | 2 szoba
4200 Hajdúszoboszló
290 M Ft
(219 E Ft/m2)
- | 1326 m2 |  
8261 Badacsonytomaj
96.9 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 3 szoba
1124 Budapest
24 M Ft
(24 E Ft/m2)
Ház | 997 m2 | 2 szoba
4842 Gulács
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!