Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2729. oldal

20 M Ft
(20 E Ft/m2)
- | 1000 m2 |  
2370 Dabas
52 M Ft
(72 E Ft/m2)
Ház | 721 m2 | 6 szoba
2730 Albertirsa
64 M Ft
(212 E Ft/m2)
Ház | 302 m2 | 3 szoba
2730 Albertirsa
64.8 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 48 m2 | 2 szoba
1194 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
25.9 M Ft
(126 E Ft/m2)
Ház | 206 m2 | 1 szoba
2314 Halásztelek
115 M Ft
(489 E Ft/m2)
Ház | 235 m2 | 4 szoba
2085 Pilisvörösvár
50 M Ft
(178 E Ft/m2)
Ház | 281 m2 | 3 szoba
2085 Pilisvörösvár
20 E Ft /hó
Lakás | 30 m2 | 1 szoba
1136 Budapest
73.5 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 4 szoba
1042 Budapest
6.8 M Ft
(234 E Ft/m2)
- | 29 m2 |  
2800 Tatabánya
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!