Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2728. oldal

49 M Ft
(63 E Ft/m2)
- | 782 m2 |  
1171 Budapest, Rákoskert
45 M Ft
(577 E Ft/m2)
Ház | 78 m2 | 3 szoba
1047 Budapest, Szabadkai utca
195 M Ft
(254 E Ft/m2)
Ház | 768 m2 | 6 szoba
1182 Budapest
95 M Ft
(106 E Ft/m2)
Ház | 893 m2 | 4 szoba
2071 Páty
169 M Ft
(214 E Ft/m2)
Ház | 789 m2 | 6 szoba
2072 Zsámbék
62 E Ft /hó
- | 12 m2 |  
8600 Siófok
62 E Ft /hó
- | 11 m2 |  
8600 Siófok
130 E Ft /hó
- | 29 m2 |  
8600 Siófok
49.9 M Ft
(86 E Ft/m2)
Ház | 578 m2 | 4 szoba
2730 Albertirsa
18 M Ft
(34 E Ft/m2)
Ház | 527 m2 | 1 szoba
2721 Pilis
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!