Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2622. oldal

265 M Ft
(2.7 M Ft/m2)
Lakás | 97 m2 | 4 szoba
1022 Budapest
25.9 M Ft
(835 E Ft/m2)
Lakás | 31 m2 | 1 szoba
5000 Szolnok
38.5 M Ft
(135 E Ft/m2)
Ház | 285 m2 | 3 szoba
2851 Környe
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
4.5 M Ft
(4 E Ft/m2)
Ház | 1095 m2 | 2 szoba
4517 Gégény
369 M Ft
(842 E Ft/m2)
- | 438 m2 |  
4030 Debrecen
149 M Ft
(680 E Ft/m2)
Ház | 219 m2 | 4 szoba
4031 Debrecen
57.5 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
4028 Debrecen
62 M Ft
(969 E Ft/m2)
Lakás | 64 m2 | 3 szoba
8000 Székesfehérvár
35.9 M Ft
(855 E Ft/m2)
Lakás | 42 m2 | 1 szoba
8000 Székesfehérvár
52.5 M Ft
(261 E Ft/m2)
Ház | 201 m2 | 2 szoba
1201 Budapest, Pacsirtatelep
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!