Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2621. oldal

300 E Ft /hó
Lakás | 60 m2 | 3 szoba
4025 Debrecen
53.5 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
- | 41 m2 |  
1084 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
62.5 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 43 m2 | 1 szoba
4032 Debrecen
51.9 M Ft
(865 E Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 3 szoba
4025 Debrecen
53.5 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
- | 41 m2 |  
1084 Budapest
400 E Ft /hó
Lakás | 94 m2 | 3 szoba
1026 Budapest
89.9 M Ft
(967 E Ft/m2)
Lakás | 93 m2 | 3 szoba
1146 Budapest
297 M Ft
(518 E Ft/m2)
Ház | 573 m2 | 8 szoba
1028 Budapest
84 M Ft
(156 E Ft/m2)
- | 538 m2 |  
1028 Budapest
99 M Ft
(92 E Ft/m2)
Ház | 1075 m2 | 5 szoba
2039 Pusztazámor
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!