Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2524. oldal

102.8 M Ft
(1.7 M Ft/m2)
Lakás | 61 m2 | 3 szoba
8600 Siófok
139.9 M Ft
(327 E Ft/m2)
Ház | 428 m2 | 4 szoba
8621 Zamárdi
10 M Ft
(-)
- | 0 m2 |  
8251 Zánka
110.5 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 72 m2 | 3 szoba
1134 Budapest
9.5 M Ft
(79 E Ft/m2)
- | 120 m2 |  
2336 Dunavarsány, Petőfi horgásztó..
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
28 M Ft
(33 E Ft/m2)
- | 847 m2 |  
8900 Zalaegerszeg
34.9 M Ft
(671 E Ft/m2)
Lakás | 52 m2 | 2 szoba
9730 Kőszeg
45 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 25 m2 | 1 szoba
1134 Budapest
35 M Ft
(63 E Ft/m2)
Ház | 556 m2 | 5 szoba
9836 Csipkerek
400 E Ft /hó
- | 87 m2 |  
1086 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!