Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2519. oldal

55 M Ft
(275 E Ft/m2)
- | 200 m2 |  
2200 Monor
85 M Ft
(327 E Ft/m2)
Ház | 260 m2 | 4 szoba
2119 Pécel
32 M Ft
(800 E Ft/m2)
Lakás | 40 m2 | 1 szoba
2200 Monor
38.9 M Ft
(533 E Ft/m2)
Lakás | 73 m2 | 4 szoba
3524 Miskolc
68.9 M Ft
(126 E Ft/m2)
- | 547 m2 |  
1213 Budapest
45 M Ft
(60 E Ft/m2)
- | 751 m2 |  
2310 Szigetszentmiklós
130 M Ft
(312 E Ft/m2)
Ház | 417 m2 | 5 szoba
2360 Gyál
45 M Ft
(99 E Ft/m2)
Ház | 456 m2 | 5 szoba
2310 Szigetszentmiklós
26.8 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 20 m2 | 1 szoba
1081 Budapest
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
42.5 M Ft
(78 E Ft/m2)
Ház | 543 m2 | 2 szoba
2344 Dömsöd
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!