Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2489. oldal

99 M Ft
(241 E Ft/m2)
Ház | 410 m2 | 5 szoba
8000 Székesfehérvár
4.9 M Ft
(8 E Ft/m2)
- | 602 m2 |  
2457 Adony
44.9 M Ft
(63 E Ft/m2)
- | 713 m2 |  
2142 Nagytarcsa
45 M Ft
(58 E Ft/m2)
Ház | 779 m2 | 2 szoba
3200 Gyöngyös
800 M Ft
(831 E Ft/m2)
Ház | 963 m2 | 8 szoba
1037 Budapest
77 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 56 m2 | 3 szoba
1039 Budapest
89 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 63 m2 | 3 szoba
8600 Siófok
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
59.9 M Ft
(-)
- | 0 m2 |  
2120 Dunakeszi
25 M Ft
(-)
- | 0 m2 |  
2120 Dunakeszi
69.9 M Ft
(108 E Ft/m2)
Ház | 647 m2 | 4 szoba
7030 Paks
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!