Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2487. oldal

159.9 M Ft
(495 E Ft/m2)
Ház | 323 m2 | 5 szoba
1182 Budapest
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
7 M Ft
(333 E Ft/m2)
- | 21 m2 |  
1076 Budapest
3.8 M Ft
(190 E Ft/m2)
- | 20 m2 |  
7200 Dombóvár
28 M Ft
(509 E Ft/m2)
Lakás | 55 m2 | 2 szoba
5000 Szolnok
150 M Ft
(96 E Ft/m2)
Ház | 1558 m2 | 5 szoba
2111 Szada
124.5 M Ft
(2.5 M Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
8636 Balatonszemes
28 M Ft
(30 E Ft/m2)
Ház | 938 m2 | 2 szoba
2740 Abony
59 M Ft
(119 E Ft/m2)
- | 495 m2 |  
8172 Balatonakarattya
55.9 M Ft
(66 E Ft/m2)
Ház | 842 m2 | 5 szoba
9171 Győrújfalu
78 M Ft
(218 E Ft/m2)
- | 357 m2 |  
8174 Balatonkenese
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!