Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2459. oldal

84.9 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 83 m2 | 3 szoba
1081 Budapest
15 M Ft
(167 E Ft/m2)
- | 90 m2 |  
1071 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
3.6 M Ft
(3 E Ft/m2)
- | 1120 m2 |  
9737 Bük, Bükfürdőtől 6 km-re 1120 ..
21.9 M Ft
(359 E Ft/m2)
Ház | 61 m2 | 2 szoba
8200 Veszprém
89.9 M Ft
(182 E Ft/m2)
Ház | 493 m2 | 5 szoba
9485 Nagycenk, Nagycenken kiváló ál..
55.9 M Ft
(118 E Ft/m2)
Ház | 473 m2 | 2 szoba
2081 Piliscsaba
15.5 M Ft
(17 E Ft/m2)
Ház | 902 m2 | 2 szoba
2890 Tata
220 E Ft /hó
Lakás | 45 m2 | 1 szoba
1082 Budapest
64.9 M Ft
(998 E Ft/m2)
- | 65 m2 |  
4031 Debrecen
139 M Ft
(732 E Ft/m2)
Ház | 190 m2 | 4 szoba
4031 Debrecen
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!