Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2436. oldal

34.9 M Ft
(73 E Ft/m2)
Ház | 475 m2 | 2 szoba
9737 Bük, Felújított, azonnal költö..
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
29.9 M Ft
(35 E Ft/m2)
- | 849 m2 |  
2463 Tordas
189 M Ft
(320 E Ft/m2)
Ház | 590 m2 | 6 szoba
2094 Nagykovácsi, Nagykovácsi Sebes..
24.9 M Ft
(48 E Ft/m2)
Ház | 521 m2 | 2 szoba
4600 Kisvárda
55 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
4024 Debrecen
38.9 M Ft
(997 E Ft/m2)
Lakás | 39 m2 | 2 szoba
4025 Debrecen
75 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 68 m2 | 2 szoba
4024 Debrecen
79.9 M Ft
(462 E Ft/m2)
Ház | 173 m2 | 5 szoba
1201 Budapest, Pacsirtatelep
99.9 M Ft
(303 E Ft/m2)
Ház | 330 m2 | 5 szoba
2013 Pomáz, Pomáz
29.9 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 25 m2 | 1 szoba
1134 Budapest, Angyalföld
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!