Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2435. oldal

45.9 M Ft
(103 E Ft/m2)
Ház | 446 m2 | 3 szoba
2200 Monor
31.9 M Ft
(742 E Ft/m2)
Lakás | 43 m2 | 2 szoba
2170 Aszód
64.9 M Ft
(241 E Ft/m2)
Ház | 269 m2 | 4 szoba
2213 Monorierdő
129 M Ft
(1.6 M Ft/m2)
Lakás | 83 m2 | 4 szoba
1172 Budapest
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
185 M Ft
(934 E Ft/m2)
Lakás | 198 m2 | 6 szoba
1221 Budapest
155 M Ft
(238 E Ft/m2)
Ház | 652 m2 | 4 szoba
1221 Budapest
164.9 M Ft
(348 E Ft/m2)
Ház | 474 m2 | 5 szoba
1238 Budapest
249.9 M Ft
(344 E Ft/m2)
Ház | 727 m2 | 4 szoba
1045 Budapest
120 M Ft
(603 E Ft/m2)
- | 199 m2 |  
9737 Bük, Üzleti lehetőség Bükfürdő..
8.7 M Ft
(12 E Ft/m2)
- | 738 m2 |  
9733 Horvátzsidány, Építési telek e..
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!