Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2406. oldal

79.5 M Ft
(151 E Ft/m2)
Ház | 528 m2 | 5 szoba
1171 Budapest, Rákoskert
89.9 M Ft
(671 E Ft/m2)
Ház | 134 m2 | 2 szoba
1038 Budapest, Békásmegyer
400 E Ft /hó
Lakás | 94 m2 | 3 szoba
1026 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna ..
189.9 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 185 m2 | 5 szoba
2000 Szentendre, Szentendre
145 M Ft
(2.9 M Ft/m2)
- | 50 m2 |  
1024 Budapest
41.9 M Ft
(200 E Ft/m2)
- | 210 m2 |  
8600 Siófok
120 M Ft
(245 E Ft/m2)
Ház | 490 m2 | 5 szoba
2626 Nagymaros
49.9 M Ft
(43 E Ft/m2)
- | 1153 m2 |  
2310 Szigetszentmiklós
250 E Ft /hó
Lakás | 38 m2 | 1 szoba
1052 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
43 M Ft
(878 E Ft/m2)
Lakás | 49 m2 | 1 szoba
8609 Siófok
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!