Eladó ház Budapest XVII. Csabagyöngye ..
1171 Budapest
ID: 81597
63.5 M Ft (257 E Ft/m2)
Area
247 m2
Bedrooms
2
Property Details
Type: House
Area: 67 m2
Balcony / Terrace area: 360 m2
Bedrooms: 2
Year Built: 20+ years old
Price: 63 500 000 Ft
Price/m2: 257 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Csabagyöngyén várja új tulajdonosait ez a 2 szobás, jellegében egy tipikus kockaház, annyi különbséggel, hogy az egyik oldalához másik épület csatlakozik, így csak 3 oldalról körbejárható. Az épületet övező kert kizárólagos használatú, áll rajta egy tároló. Egy autó telken belül parkolhat. A ház homlokzata szigetelt, az ablakok is hőszigetelő üveg...
+ Read more
Location
1171 Budapest