Our features
Eladó ház Győr 34m2
9021 Győr
ID: 81334
7.5 M Ft (221 E Ft/m2)
Area
34 m2
Bedrooms
0
Property Details
Type:
Area: 34 m2
Bedrooms: 0
Year Built: 20+ years old
Price: 7 500 000 Ft
Price/m2: 221 E Ft/m2
Floor: Top-floor
Description
Belvárosban keres üzletet?

Akkor ez a hirdetés ÖNNEK szól!

A történelmi Belváros legszebb pontján!!!

34 nm-s, földszinti, 2 UTCAFRONTÚ üzlet

kiskereskedelmi üzletnek,szolgáltatás részére (kozmetika,műköröm,pedikűr,fodrászat) irodának,bemutató teremnek...stb.

További kérdéseivel keress bátran!

---
További információk:
...
+ Read more
Location
9021 Győr