Our features
Eladó ház Budapest XVIII. 130m2
1188 Budapest
ID: 80987
99.9 M Ft (152 E Ft/m2)
Area
656 m2
Bedrooms
4+2
Property Details
Type: House
Area: 130 m2
Balcony / Terrace area: 1051 m2
Bedrooms: 4+2
Year Built: 20+ years old
Price: 99 900 000 Ft
Price/m2: 152 E Ft/m2
Garage: 1
Floor: 1p-floor
View from property: Park
Description
XVIII. kerület Újpéteritelep részén, Péterhalmi erdő közvetlen szomszédságában, Oszkó utcában, 1051nm-es, összközműves telken lévő, 130 nm hasznos lakóterületű, 4+2 félszobás, két fürdőszobás, nagy fedett teraszos, részben alápincézett, közepes állapotú, önálló családi ház eladó.
Az épület a '70-es években épült, de jelenlegi formáját 2006-ban nyer
...
+ Read more
Location
1188 Budapest