Our features
Eladó ház Ecser 117m2
2233 Ecser
ID: 79570
145.9 M Ft (439 E Ft/m2)
Area
332 m2
Bedrooms
5
Property Details
Type: House
Area: 117 m2
Balcony / Terrace area: 430 m2
Bedrooms: 5
Year Built: Max 10 years old
Price: 145 900 000 Ft
Price/m2: 439 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Eladó Ecser közkedvelt utcájában egy 120 nm-es 2 szintes utcafronti ikerház fél.

Az ingatlan főbb jellemzői:
- építés éve: 2019
- falazata: 30-as leier tégla
- 10 cm-es hőszigetelés
- padlás 20 cm-es kőzetgyapot szigetelést kapott
- 3 rétegű műanyag nyílászárók (szúnyoghálóval, redőnnyel)
- hidegburkolatos helyiségekben padlófűtés, szobákban rad
...
+ Read more
Location
2233 Ecser