Our features
Eladó ház Ópályi 90m2
4821 Ópályi
ID: 79559
42 M Ft (72 E Ft/m2)
Area
585 m2
Bedrooms
3
Property Details
Type: House
Area: 90 m2
Balcony / Terrace area: 989 m2
Bedrooms: 3
Year Built: 20+ years old
Price: 42 000 000 Ft
Price/m2: 72 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
Eladó ez a téglaépítésű , három szobás családi ház Ópályi, Mátészalka felőli részén.
A telek amin épült 989 m2-es.
Felerészben alápincézett, melyben kettő gépkocsi is elfér, Itt található a központi fűtés részeként a gáz illetve a vegyes tüzelésű kazán is.
Az ingatlan elrendezése háromszobás , nappalis , konyha-étkező egyben, fürdőszoba -wc külön.
...
+ Read more
Location
4821 Ópályi