Our features
Eladó ház Érd 75m2
2030 Érd, Érd, Újfalu
ID: 79124
54.2 M Ft (159 E Ft/m2)
Area
340 m2
Bedrooms
3
Property Details
Type: House
Area: 75 m2
Balcony / Terrace area: 530 m2
Bedrooms: 3
Year Built: 20+ years old
Price: 54 200 000 Ft
Price/m2: 159 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
Description
CSALÁDI HÁZ ELADÓ, ÉRD ÚJFALU VÁROSRÉSZEN!

A ház NAPPALI + 2 HÁLÓS kialakítású, TÁGAS ÉTKEZŐ-KONYHÁVAL és kamrával, amely kényelmes elrendezést biztosít. Az 530 m²-es telek ideális választás a kertkedvelők számára, az udvarban pedig autóbeálló és egy 36 m²-es gazdasági épület is helyet kapott.

A ház egybeépült, de két különböző falazatú részből
...
+ Read more
Location
2030 Érd, Érd, Újfalu