Our features
Eladó ház Balatonfüred 100m2
8230 Balatonfüred, Balatonfüred Óváros Óvoda utca
ID: 78875
100 M Ft (649 E Ft/m2)
Area
154 m2
Bedrooms
2
Property Details
Type: House
Area: 100 m2
Balcony / Terrace area: 108 m2
Bedrooms: 2
Year Built: 20+ years old
Price: 100 000 000 Ft
Price/m2: 649 E Ft/m2
Floor: 1p-floor
View from property: Inner courtyard
Description
!HÍVJA KÖZVETLENÜL A TULAJDONOST!

NÉV:

Giber Vilmos

TELEFONSZÁM:

+36203648664

Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújított Komfort besorolása: Komfortos Építési éve: 1900 Alapterülete: 100 m2 Telekterülete: 108 m2 Szobák
...
+ Read more
Amenities
  • Communal garden
Location
8230 Balatonfüred, Balatonfüred Óváros Óvoda utca